Zmrzli jsme s Vanes na focení


Po dlouhé době jsem se rozhodl přidat nový příspěvek na blog. Upřímně jsem ani moc nevěděl, o čem psát a to je prý blbé, když chcete psát blog. Jak už asi podle nadpisu tušíte, bude to o tom, jak jsme před rokem zmrzli při focení. Vlastně to ani tak nebude o tom, že vám budu vypisovat dlouhý příběh, jehož záplétkou je, že v lednu byla zima… Spíš vám ukážu více fotek, které jsme spolu vytvořili, a které jste nemuseli vidět u mě na instagramu.


Uvedu vás tedy do děje. Leden, zima, nuda a chuť něco tvořit. S focením je to v zimě docela oříšek. Venku je pořád hnusný šedý mrak, který nepřínáší zrovna nejpozitivnější náladu, slunce skoro ani nevyleze a když už, tak stejně přes ten hnusný mrak nejde vidět, no a pak zase po obědě zaleze zpátky a je tma jak v … pytli. Do toho je fakt že zima. Takže i kdyby mělo svítit slunce, tak zkuste najít někoho, kdo v té zimě půjde a postaví se ven před foťák.

Když jsme se s Vančou domluvili, skákal jsem radostí. Nesáhnout na foťák celou zimu, to by bylo utrpení a já bych se nerad takhle trápil. Popadl jsem foťák židli a klíče od auta, jedeme na výlet.

HALOO! Čte to ještě někdo, nebo už všichni zíráte na fotky? Že já se vůbec snažím… Na konci pak budete mít všechny fotky pohromadě, nebojte.

Nenechte se zmást oblečením co má na sobě. Zatímco Vanes stála v triku, s odhaleným ramenem a pózovala jako by bylo 20 stupňů, já jsem se na druhé straně foťáku klepal ve čtyřech vrstvách oblečení. Ale v okamžiku, kdy jsem pustil prst ze spoušě od foťáku, už byla zase v kabátu s kožíškem.

Asi bych nelhal, kdybych řekl, že naše jediná záchrana byl čaj. Alespoň na začatku focení, dokud termoska neodmítla držet dál teplotu… Naštěstí nám v ten den svítilo slunce.

Zmínil jsem se o větru? Byl tam s náma taky a zrovna nás nezahříval. Když jsme usoudili, že fotek máme víc než dost a nosy máme dostatečně červené, zbaběle jsme utekli do auta a zatopili naplno.

A to je nejspíš vše, co jsem vám chtěl říct a ukázat. Jsem rád, že jsme se hecli. Nakonec jsme si to ten den užili a fotky, které z toho vznikly… Řekněte sami. Povedly se nám?


No a protože zima zase přichází, neseďte doma. Vykročte z komfortní zóny, uvařte čaj a domluvte se se smnou na focení. A navíc, kdo říkal, že musíme fotit venku? Není problém přesunout focení k vám domů. Už na vás/ na tebe nemůžu dočkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *