Klid před bouří

Chci se s vámi podělit o fotky, které jsme vyfotili spolu s Věrkou. Jako většina mých focení i tohle začalo 2 hodiny před západem slunce. Focení během západu má své výhody, jedna z nich je měkčí světlo, které dopadá na pokožku. Při čekání na idealní podmínky se zatím s modelkou rozfotíme. Tyto fotky mnohdy nespatří světlo světa, protože později vyfotíme hezčí.

Čekání na měkčí světlo


Trošku se nám slunce schovalo za mraky a tak jsem se rozhodl trošku pozměnit místo. Posadil jsem Věrku do trávy vedle této rostliny (říkejme ji kopretina, ikdyž víme, že to kopretina není. Úplně mi to vypadlo, ale můžete mi název napsat třeba do zpráv 😀 ). Zpoza mraků zasvítilo a já už jen mačkal spoušť.


Ikdyž jsem z kopretin úplně skákal radostí, chtělo to zase změnu. Popošli jsme pár metrů do vedlejšího obilí a scéna se nám zdramatizovala.

Věrka poprvé v Paříži…v té studenecké


Oukej, všechno je jinak. Vypadá to, že se západu slunce nedočkáme a místo toho se dočkáme spíš bouřky. Rychle na jiné místo! Tady by to šlo, zastavili jsme u silnice a co se dělo na obloze bylo neskutečné! Na jedné straně temno, na druhé ani mráček.

Příchází déšť


To je vše, co jsme vyfotili za hodinu na okraji Studénky. Jestli se vám takový přehled všech fotek líbil, určitě mi to dejte vědet, ať už do zpráv nebo tím, že to budete sdílet.

Já se loučím a třeba se příště potkám na focení právě s tebou.


Která se ti líbí nejvíce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *